مقاله ها

جلسه شورای اداری بخش ترکمانچای امروز در محل بخشداری برگزار گردید

این جلسه که با موضوع  تمهیدات لازم برای برگزاری  برنامه های  دهه مبارک فجر  سال 1390 و تعیین  مسئول ستاد و کمیته های برگزاری   ونیز تمهیدات برگزاری سالم انتخابات مجلس شورای اسلامی  بود  راس ساعت 9 صبح در محل بخشداری ترکمانچای  برگزار شد.

در این جلسه  حسین مرسلی بخشدار ترکمانچای  ضمن  عرض تسلیت ایام سوگواری و اربعیین حسینی با ذکر روزشمار تاریخ انقلاب از سال 1340 تا بهمن ماه 1357  که منجر به پیروزی انقلاب اسلامی  شد  افزود : ا این انقلاب به سادگی و به این راحتی بدست نیامده است  .
بخشدار ترکمانچای  با اشاره به فرمایشات امام راحل  که این نعمت بزرگ الهی (انقلاب اسلامی)  را ارزان نباید از دست داد  و اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری به اینکه  میراث بزرگ امام خمینی (ره ) و همه ارزشها و اصول آن را حفظ خواهیم  کرد  به   دستور بعدی جلسه یعنی انتخابات پرداخت.
مرسلی  درمورد انتخابات به این نکته اشاره کرد که انتخابات  برای کشور هم فرصت  و هم تهدید است   و ما باید با اقدام هوشمندانه خویش  اهداف  دشمنان انقلاب  و اسلام  را  خنثی  و این انتخابات  فرصتی برای تثبیت نظام  خواهد بود .
بخشدار ترکمانچای در ادامه  گفت :  به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی  برگزاری هر انتخابات  تزریق خونی تازه در رگهای کشور مان می باشد  و وظیفه ما  بکار بردن  نهایت دقت برای حصول اطمینان  از صحت و سلامت  این خون تازه و نیروبخش است .
در ادامه  ضمن تعیین مسئول ستاد  دهه فجر   کمیته های   تخصصی مربوطه نیز تعیین گردید .

You have no rights to post comments